ARTJOM SAVITSKI ESITLEB UUT TUJU TÕSTVAT MUUSIKAVIDEOT

artjom8

Artjom Savitskil on koostöös produktsioonifirmaga Vita Pictura valminud oma viimase singli “Vajuta gaasi veel” visuaalne versioon ehk muusikavideo, millele on lisaks ilusale sõnaseadele ja kaasahaaravale meloodiale lisandunud ka mootorimürin ja suur kamp ilusaid noori trikitavaid inimesi.

Videos pakub kõrvadele ja silmadele uudsust nii Artjomi ja tema bändi muusikaline tegutsemine kui ka taustategevus, mis oma ekstreemsuses võib mõneks hetkeks vapustava singli meeltesse jõudmist isegi pidurdada.

Artjomi enda sõnul on loosse kätketud positiivne emotsioon, mille märksõnadeks on suvi, vesi ja tüdruksõber ehk siis lugu sündis ühel tema imelisel suvel. “Sõnum “Vajuta gaasi veel” on nagu sõnumi “Valin ise oma tee” jätk, mis ütleb, et peaks leidma oma suuna, mitte pidurdama ja seiskuma, vaid liikuma edasi, kuni tulevad positiivses võtmes tulemused,” räägib artist ja video selle sõnumi ka edasi annab, jättes loo lõppedes tunde, et tahaks aina gaasi juurde vajutada ning ka küsimuse: “Kuhu jäi kihutav Artjom?”

Igal juhul Artjom Savitski uus video on kohal. Ta loodab, et muusikadetsibelle valla päästes lasete te singli oma südamesse ja saadate edetabelitesse ning vajutate ka ise gaasipedaali põhja.Rubriigid:Video

Sildid:,

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: