WINDY BEACH TÄHISTAB TULEVAL NÄDALAL PLAADIESITLUSKONTSERDIGA OMA SÜNNIPÄEVA

Windy Beach / Tuuli RandWINDY BEACH esitleb järgmisel neljapäeval, 25. veebruaril kultuuriklubis Kelm esimest albumit ja tähistab koos sõpradega oma 26. sünnipäeva.

“See on mu köige esimene päris oma album. See on eriline mitmes mõttes ja ma loodan, et see kostub ka mu muusikast,” ütles WINDY BEACH alias Tuuli Rand. WINDY lisas, et ootab kõiki oma sõpru 25ndal kontserdile ja peole, kuid kingitusi ta ei soovi.

Plaadiesitluskontsert, kus on võimalik osta ka äsja plaaditrükikojast saabunud plaate, toimub kultuuriklubis Kelm, mis asub Tallinna vanalinnas aadressil Vene 33. Üritus alagab kell 20, lisaks WINDY BEACHile astuvad üles WINDY sõbrad DJ ULA, Vinyylup, Paap ja Nora von B.

Uue albumi ümbris on kujundatud disainer Helene Vetiku poolt, mille puhul on kasutatud erilist hologrammi tehnikat,mis püüab pilke ainuüksi seepärast, et Eestis kasutatakse sellist trükitehnikat esmakordselt.

Lisaks CD-plaadile, mida saab samuti soetada plaadiesitluskontserdil, saab WINDY BEACHi uut albumit alates 25. veebuari õhtupoolikust kuulata ka Spotify ja Soundcloudi vahendusel.Rubriigid:Album, Live

Sildid:, , , , , ,

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: