KUULA ALEN VEZIKO JA ELISA KOLGI DUETTI “SĂśNDINUD TULEST”

Alen Veziko ja Elisa Kolk

Reedel ilmus armastatud laulja Alen Veziko uus album “Sinu poole teel”, mille ĂĽheksast laulust ĂĽhe, “SĂĽndinud tulest”, on ta sisse laulnud koos noore ja andeka lauljatari, Eesti Laulu superfinalisti Elisa Kolgiga.

Laulu sõnad ja muusika on loonud Alen ise, produtsendiks on Vahur Valgmaa, kes kirjutas ja produtseeris Elisa euroloo “Superlove”. “Klaver ja kitarr on minu mängitud, Vahuri poolt on efektid ja beat,” kirjeldab Alen. Tema sõnul on “SĂĽndinud tulest” ĂĽlejäänud kaheksa rokilikuma looga võrreldes aeglasem, kaasaegsem, meelelahutuslikum ja lĂĽĂĽrilisem, see erineb teistest mitmete oluliste nĂĽansside poolest.

“Meie laulus on jõulisust, mida ma pole ehk varem suutnud sellistesse lugudesse panna, palju kitarri, eesti keelele omast sisemist rĂĽtmi ja tänapäeva poppmuusika elemente,” lisab laulu looja.

“Meie lugu “SĂĽndinud tulest” räägib suurest armastusest, kuid selle suure tunde kaks hinge ei saa koos olla. Nagu me ka laulame, ĂĽks meist on Tuli, teine Jää,” kommenteerib ĂĽhislaulu lauljatar Elisa Kolk.

Kaks artisti on Aleni sõnul varem koos kontserdil esinenud ĂĽhe korra. “Pean Elisat väga võimekaks, tal on noortest lauljatest tugevaim hääl ja ta on väga motiveeritud,” arvab Alen.
“Koostöö Aleniga on alati tõsiselt meeldiv. Minu jaoks on tegemist ĂĽhe ĂĽliandeka muusikuga ja ma olen tema tegemisi alati imetlenud,” lausub Elisa, kes endast rääkides lisab: “Tunnen ennast laval just kõige paremini ja naudin igat hetke, lava on minu koduks.”

Nädalavahetusel toimunud esmaesitlusüritusele järgneb tuur mööda Eestimaa linnu ja klubisid, jõudes Tartusse 20. märtsil ja saavutades kulminatsiooni 21. märtsil Tallinnas klubis Teater.
Plaat “Sinu poole teel” leiab oma koha loodetavasti kõigi muusikahuviliste plaadiriiulil.

Esitlustuur viib artisti, bändi ja plaadi veel järgmistesse linnadesse-klubidesse:
13. märts – Ööklubi Kassa (Pärnu)
20. märts – Klubi Tallinn (Tartu)
21. märts – Klubi Teater (Tallinn)
11. aprill – Ööklubi Carriba (Käina)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.